reply to all

son verdiğim kararın “iki ıslak, bir kavurma kaşar” olmasının üzerinden saatler geçmeden tıklamak zorunda kalacağım “reply to all” seçeneği ile başlamış olacak mesai saatim. bu mesai saatlerime bıçak çekişim ise, akşamında yaşanan “seni seviyorum, hoşça kal”lı bir vedaya; “karım olamadığın için seni sevmiyorum, mutluluklar size”li elvedalarımla olmuş olacak.
…..
kazandığım parayla satın almam gereken çiçek sayılarında gitgide azalma olması seni korkutmuyor mu? beni korkutuyor taner abi. kazanılan her paranın belli bir bölümünü sevgi vergisi olarak kesmeyecek miydi çiçekçiler. çıkmadı mı hala o yasa? çıkmadı demek.
…..
şiir sevmeyen bir kızı severek işlemiş olduğum günahın bedelini, bcc’ye eklediklerimle ödemedim mi allahım? ödemedim mi, beşiktaş’a attığımız gol ile kucağına zıpladığım arkadaşıma vermiş olduğum +10 puana aldırış etmeden 7 saniye sonra yediğimiz golün üzüntüsünü de daha inemediğim o kucakta yaşamış birisi olarak?

bence ödedim.

Next Post

meydanlar, sahiller, çay ocakları

Pts Tem 15 , 2019
poyraz karayel’in biteceğini öğrendiğimden beri başım ağrıyor sevgili sevgilim. belediyenin önüne asfalt dökmüşler ama bizim için değil. bizim için dökselerdi o asfaltı, biz seninle kenardaki ziftlere basar ayakkabılarımızı batırırdık. annem de bizi fırçalardı sevgili sevgilim. “hani el tutuşları olur, bir kent o zaman kent olur” diyorken güney abi, buranın kent […]

ÖNE ÇIKANLAR